Gastronomia w Dąbkach

(19)

Restauracja Fish Pub Dąbki znajduje się przy głównej ulicy Darłowskiej 26 w centrum Dąbek. Wystrój jej jest w klimacie Morskim i poczujecie się tutaj jak w tawernie szantowej na Mazurach. Specjalno... więcej »

Darłowska 26, 76-156 Dąbki

Dania kuchni polskiej

Hotel Geovita może pochwalić się świetną restauracją, której menu opiera się na tradycyjnej kuchni polskiej. Dania są smaczne i zdrowe. Można także skorzystać z oferty dietetycznej co jest d... więcej »

ul. Letniskowa 4, Dąbki

Dania kuchni polskiej

Restauracja w Hotelu DELFIN czynna jest codziennie w godzinach 11.00-20.00. Szef kuchni przygotował nowe menu. Lobby Bar to idealne miejsce na popołudniowego czy wieczornego drinka, któ... więcej »

ul. Darłowska 15, Dąbki

Dania obiadowe,grill

Bar Pobite Gary, od samego wejścia, zaprasza wszystkich turystów Dąbek pięknym zapachem palącego się grilla. Bar serwuje przede wszystkim takie potrawy, ale nie brakuje również dań ob... więcej »

ul. Wydmowa 5, Dąbki

Ryby i dania domowe

Bar Bursztyn w Dąbkach znajduje się przy Pensjonacie Bursztyn. Od ponad 20 lat oferuje oprócz ryby smażonej, domowe obiady oraz śniadania. Oprócz potraw w barze istnieje możliwość kup... więcej »

ul. Bursztynowa 1, Dąbki

Dania obiadowe

Gospoda Pod Laguną cechuje się tym, że można ją odwiedzić poza sezonem. Restauracja serwuje wiele typów dań, począwszy od dań rybnych, poprzez dania kuchni włoskiej i polskiej. Turyści... więcej »

ul. Darłowska 45B, Dąbki

Ryba, domowe obiady, makarony, fast food, pizza

Smażalnia Aldico znana jest z wysokiej jakości dań oraz korzystnych cen serwowanych potraw. Smażalnia oferuje również pyszną pizze, makarony oraz dania typu fast-food. Każdy znajdzie coś pys... więcej »

ul. Darłowska 22, Dąbki

Dania kuchni polskiej

Hotel położony jest zaledwie 150 metrów od szerokiej i piaszczystej plaży w Dąbkach. Zaprasza do restauracji i wiaty grillowej z wędzarnią i barkiem. Poza tym oferuje dania kuchni polski &n... więcej »

ul. Wiklinowa 2, Dąbki

Pizza

Pizzeria Salsa ma w swojej ofercie bogaty wybór nie tylko włoskich dań, ale również sałatek i potraw dla dzieci. Będąc w Dąbkach warto odwiedzić te miejsce.   Ostatnia aktualiz... więcej »

ul. Darłowska 28, Dąbki

Dania obiadowe, ryby, pizza

Tawerna Pod Ponurą Małpą w swoim menu posiada zarówno dania rybne, jak i pizzę. Do tego dania obiadowe oraz fast-food. Potrawy sprzedawane są w przystępnych cenach. Oferta tego miejsca trafi... więcej »

ul. Darłowska 20, Dąbki

Dania kuchni regionalnej i kuchni polskiej, europejskiej

Restauracja Sfinks jest znakomitym miejscem gdzie turyści Dąbek mogą zjeść właśnie to na co mają w danej chwili ochotę. Wszystko dzięki rozbudowanym menu restauracji. Dodatkowym atutem tego miejsca... więcej »

ul. Handlowa 1, Dąbki

Dania obiadowe

Bar ALICJA oferuje swoim gościom pyszne domowe obiady w przystępnych cenach. Potrawy są smaczne, świeże i zdrowe, a dodatkowo klientom restauracji, umila spędzony czas w tym miejscu, cudowna atmosf... więcej »

ul. Darłowska 47, Dąbki

Dania z ryb

Smażalnia ryb Przystań znajduje się w pobliżu morza. To idealne miejsce dla tych, którzy po wypoczynku na plaży mają ochotę wybrać się na smażoną, lub wędzoną rybę. Dodatkowo dania są oferow... więcej »

ul. Morska, Dąbki

Ryby,dania mięsne, dania obiadowe, dania dla dzieci

Restauracja Hotelu Gród Piastów oferuje klientom odiwedzającym Dąbki zróżnicowaną oferte kulinarną. Duży wybór dań rybnych, mięsnych, domowe pierogi, naleśniki, sałatki... więcej »

ul. Łąkowa 1, Dąbki

Dania obiadowe, ryby, fast-food

Restauracja Róż i już to miejsce pełne kolorów i smaków. W samym sercu Dąbek oferuje bardzo szeroką ofertę dań: obiadowych, zup, smażonych ryb, dań mącznych, oraz dań typu fast... więcej »

ul. Darłowska 24, Dąbki

Dania obiadowe, ryby, desery

Smażalnia u Rybaka w Dąbkach serwuje dania obiadowe, rybne i desery. Restauracja ma również charakter stołówki. Jest ona powiązana z pokojami gościnnymi "Milunia". To miejsce gdzie wa... więcej »

ul. Wydmowa 13A, Dąbki

    Ostatnia aktualizacja - Listopad 2021 r. Za zmiany w powyższych danych redakcja www.dabki.pl nie odpowiada. więcej »

ul. Darłowska 22, Dabki

Kawiarnia Leniwiec w Sanatorium Dukat w Dąbkach.   Ostatnia aktualizacja - Listopad 2021 r. Za zmiany w powyższych danych redakcja www.dabki.pl nie odpowiada. więcej »

ul. Wydmowa 9, Dąbki
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00